Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Jace, Memory Adept

Serie: M14 (M14)

Rarity: Mythic M14 Mythic

Komt voor in

Serie Normaal Foil
M12
 6
3,95
 -
12,95
M13
 -
4,95
 -
12,95
M14
 -
6,95
 -
12,95
Jace, Memory Adept | M14

Prijs:

€ 6,95

Uitverkocht

FOIL 

€ 12,95

Uitverkocht

Andere versie wel op voorraad.

 Reactie plaatsen
25-6-2011 02:51:00

het argument dat 5 mana onspeelbaar is gaat niet echt op denk ik, walkers van 5 zijn zeker gespeeld geweest (tezzeret, liliana, gideon!) en in een wereld waar Jace 2.0 op 4 mana zo sterk is en dominerend is was er maar zeer weinig plaats voor 5 walkers. Nu hij gebanned is hebben walkers als venser, liliana,... al iets meer mogelijkheid om gespeeld te worden en zal het formaat zeer zeker gezonder zijn, en hopelijk minder mensen tellen die zeggen een walker kost 5 = onspeelbaar. Aangezien dit niet direct bevorderlijk is voor creativiteit en een diverse metagame.

In het verleden is gebleken dat een Planeswalker wel echt een dikke kont moet hebben om gespeeld te kunnen worden als hij 5 mana kost. 5 mana is echt veel te veel voor iets wat zichzelf niet echt beschermt en maar met 4 counters in play komt. Hard omhoog gaat hij ook niet, en de 0 ability is ook ruim de beste. Hierdoor is hij vatbaar voor Galvanic Blast, Goblin Grenade en Burst Lightning.
En oké, als mill serieus een strategie wordt, dan wordt Elixir of Immortality een serieuze sideboardkaart. Doei deck.

25-6-2011 01:18:00

Ik zie mensen die het jammer vinden dat dit een Jace is met alweer een mill thema. Ik snap dat mensen het jammer vinden dat ook deze Jace milled, maar ik vind het fijn dat deze mill planeswalker óók een Jace is. Ik moet er niet aan denken dat de tegenstander twee mill walkers naast elkaar zou hebben liggen!
Anyway, zoals aangegeven denk ik dat deze nog best sterk kan zijn. Echter, wanneer er kaarten zoals Bloodghast/Vengevine gereprint gaan worden, dan zal mill nooit een echte tactiek gaan worden...de toekomst zal het leren!

25-6-2011 01:00:00

Gideon, Liliana, Tezzeret. 5 mana, maar hebben wel allemaal toernooien gezien.

25-6-2011 00:03:00

historisch gezien zijn goede planeswalkers 3 mana of 4 mana. alles daarboven wordt niet lang gespeeld en zakt redelijk snel na uitbrengen. maar goed dat was voor commander zo gepusht werd.

24-6-2011 23:39:00

Denk dat dat wel mee gaat vallen. Die was namelijk maar 3 mana.

24-6-2011 23:36:00

Vind 't wel beetje jammer dat deze de eerste overschaduwt..

24-6-2011 23:03:00

Als er nou even een artifact wordt uitgebracht die zeg:

"The planeswalker rule doesn't apply" (ofzeuw) dan kan het wel

24-6-2011 22:40:00

Prima YFS, ga jij lekker proberen om meerdere jaces in het spel te leggen, succes!

24-6-2011 20:40:00

Ah, ja, op de Gatherer is de kwaliteit beter, maar daar zijn de plaatjes kleiner. Hier is het dus uitvergroot.

Premium lid YFS (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
24-6-2011 19:31:00

Cool ik zie een nieuw thema deck allemaal jaces en wat kanonnenvoer ter bescherming

24-6-2011 18:38:00

Als carlo niet wilt, dan wil ik wel tegen een kleine vergoeding (1 P9 per dag?) alle plaatjes vervangen hoor.

24-6-2011 18:35:00

Bied je je hierbij aan als high quality inscanner?
Niet van alle promos enzo die gespoiled worden is al een echte kaart om in te scannen. Bij commander worden nu de plaatjes van gatherer gebruikt en die zijn niet high res. We gaan dat nog aanpassen.

24-6-2011 18:34:00

Klopt ook hoor. Maar ja, ze zijn allemaal leesbaar. Lijkt me dat er echt onmogelijk veel tijd gaat zitten in het vervangen van alle blurry plaatjes

24-6-2011 18:19:00

Oh nee, wacht, ik zie nu dat dat geen echt print is. Hm, maar deze ook niet.

Toch zie ik dat er, ook met kaarten die al uit zijn, de kwaliteit soms niet optimaal is. =|

Oracle

Legendary Planeswalker - Jace 

+1: Draw a card. Target player puts the top card of their library into their graveyard.
0: Target player puts the top ten cards of their library into their graveyard.
-7: Any number of target players each draw twenty cards.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander

Officiele rulings

9/22/2011
If you target yourself with Jace’s first ability, you’ll draw a card first, then put the top card of your library into your graveyard.

9/22/2011
If you activate Jace’s first ability, and the player is an illegal target when the ability tries to resolve, it won’t resolve and none of its effects will happen. You won’t draw a card.

9/22/2011
If Jace’s third ability causes a player to draw more cards than are left in their library, that player loses the game as a state-based action. If this ability causes all players to do this, the game is a draw.

Decktips