Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Eternal Masters (EMA)
Serie | Normaal | Foil | ||
Eternal Masters | 4,95 | 24,95 | ||
Return to Ravnica | 5,95 | 39,95 |
Prijs:
€ 4,95
FOIL
€ 24,95
Volgens mij in het eerste geval mag je hem niet eens activeren.
Na het announen van de flashback gaat hij toch van de graveyard naar de stack?
Yea, dan snap ik het ook 100%
Edit @ hierboven: Ja dat bedoelde ik ook, slecht verwoord Thanks!
Klopt, Peanut In beide gevallen zal de DRS ability zichzelf counteren omdat de think twice zichzelf eerder exiled.
Zoals ik al zei: De enige manier waarop dit gaat lukken is als je opponent de mana niet heeft
bedankt voor de snelle reactie mannen, kom steeds vaker van die mensen tegen die de regels zelf heel goed denken te begrijpen en wat ik nu dus merk gewoon de boel bedonderen.
Dus:
Je Wilt Flashbacken, oppo reageert met DRS, kan niet want de spell is al op de stack right? Maakt geen ruk uit?
Oppo wilt Exilen, jij reageert met flashback, maakt geen ruk uit?
ja dat is dan andersom, maar het maakt niet veel uit, want de abily van het removen gaat dan op de stack en dan kun je ook gewoon nog reageren met het flashbacken.
@Matthijs: Het enige verschil bij flashback is dat de kaart vanuit je graveyard naar de stack gaat, in plaats van vanuit je hand naar de stack. (En dat je hem daarna moet exilen.)
Verder werkt het exact hetzelfde als een kaart casten vanuit je hand.
Als je priority hebt, dan mag je spells casten. Als jij vervolgens Think Twice announcet, kan niemand anders daar tussen komen totdat je priority doorgeeft. Dat hij uit je graveyard moet komen in plaats van uit je hand, is daarbij niet relevant.
En zoals gezegd, als jij wel al priority doorgeeft en je tegenstander wil hem weghalen, dan kun je daarna gewoon reageren door hem alsnog te flashbacken (als het een instant is). De ability van Deathrite Shaman heeft daardoor helemaal geen legal target meer en die fizzlet dan.
Als de spell die je wil flashbacken, een sorcery is, dan heb je inderdaad wel het probleem dat je er niet mee kunt reageren.
Jep Je tegenstander krijgt pas priority (= hij kan pas dingen doen/op zaken reageren) als jij iets op de stack deponeert, óf wanneer je van step/phase wil wisselen. Als je besluit midden in je beurt een half uur lang op whatsapp te gaan praten dan betekent dat dat je tegenstander een half uur lang geen priority krijgt.
nevermind, ik heb al antwoord, je kan deze post deleten
Dat klopt inderdaad niet.
Stel dat het nu de beurt van de speler was die de shaman heeft liggen, dan nóg zou het (vrijwel) onmogelijk zijn, lees maar mee:
Hij zegt: Één zwart, tap shaman: (let goed op, *dit* is de cost, het exilen van iets uit een graveyard is onderdeel van het effect) hey, exile jij eens je think twice.
*Ability ligt te wachten op de stack, priority gaat naar jou*
Jij: Ok, dan wil ik daar even op reageren! Flashback think twice.
*Think Twice exiled zichzelf*
*Jij raapt een kaart*
*Ability van shaman probeert te resolven, mist zijn target en countert zichzelf*
*Jij verliest geen 2 life*
DRS is niet zo goed tegen instant flashback-kaarten Tenzij je opponent tapped out is en de mana niet kan betalen.
Edit: Spuit 11 Gelukkig heeft mijn uitleg meer swag dan die van Michiel
Nee de spell gaat op de stack, dan kijg je priority, maar pas op resolutie gaat hij naar de gravayard. Niet al bij het casten.
En na het resolven heeft je tegenstander weer priority dus kan hem dan flashbacken.
Maar zelfs al dat niet zo was en hij lag meteen in de graveyard dan mag je pas iets doen als je tegenstander priority doorgeeft. Hij heeft dan eerst zelf nog de kans hem nog een keer te spelen.
Laast vertelde iemand mij dat wanneer ik Think Twice speel en deze resolved, ik gelijk moet zeggen of ik hem wil flashbacken.
Als ik dat niet METEEN (bij het casten van de spell) zeg kan hij hem weghalen als ik zeg dat ik hem wil flashbacken.
Maar dit klopt niet begrijp ik uit jou verhaal omdat de active player priority heeft?
Als iets ge-resolved is, krijgt de actieve speler als eerste weer priority.
Maar wat Nik zegt, wel of geen priority maakt niks uit. Je kan ALTIJD Think Twice casten in reactie op de ability van Deathrite Shaman (behalve als je de mana niet hebt). Dus het is andersom: de ability van Deathrite Shaman krijgt nooit de kans om te resolven.
Krijg je tussendoor wel priority met de Shaman?
Bijvoorbeeld, hij cast de Think Twice, die resolved, daar wil je vervolgens op reageren door hem uit zijn grave te halen zodat hij uberhaupt geen kans krijgt hem te flashbacken.
Neen, als ie hem cast dan is ie al weg en ligt ie al op de stack te wachten. Je zou bijv als reactie op iets anders zijn Think Twice kunnen exilen, maar dan heeft ie nog altijd kans om hem te flashbacken als reactie daar weer op (tenzij hij de mana niet heeft).
Creature - Elf Shaman 1 / 2
T: Exile target land card from a graveyard. Add one mana of any color.
B, T: Exile target instant or sorcery card from a graveyard. Each opponent loses 2 life.
G, T: Exile target creature card from a graveyard. You gain 2 life.
Legal in: Vintage, Commander
Banned in: Legacy, Modern
6/8/2016
Because the first ability requires a target, it is not a mana ability. It uses the stack and can be responded to.
6/8/2016
If the target of any of Deathrite Shaman’s three abilities is an illegal target when that ability tries to resolve, it won’t resolve and none of its effects will happen. You won’t add mana to your mana pool, no opponent will lose life, or you won’t gain life, as appropriate.
Decktips