Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Deathrite Shaman

Serie: Eternal Masters (EMA)

Rarity: Rare Eternal Masters Rare

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Eternal Masters
 -
4,95
 -
24,95
Return to Ravnica
 -
5,95
 -
39,95
Deathrite Shaman | Eternal Masters

Prijs:

€ 4,95

Uitverkocht

FOIL 

€ 24,95

Uitverkocht
 Reactie plaatsen
4-2-2014 18:57:00

Wel als je er naar gefetcht hebt ja

4-2-2014 18:34:00

Kan jij met een DRS mana maken met een Swamp, Badlands of Scrubland?

4-2-2014 17:46:00

Nee
Ik mis mijn DRS gewoon nu al

4-2-2014 17:33:00

Kan jij Birds of Paradise casten met een Swamp, Badlands of Scrubland?

4-2-2014 14:40:00

Je bedoelt zoals Birds of Paradise al sinds alpha doet?

4-2-2014 11:49:00

Ik vind deze vooral irritant met wasteland en fetchland effecten.. toch een dikke multi color acceleratie..

3-2-2014 15:22:00

Als ze dat gaan doen dan blijft Magic niet spannend. Dan komen er te veel Elite Vanguards op de markt wat gewoon saai wordt.

3-2-2014 14:50:00

Ik vindt geen enkel werk in de bannlijst per definitie goed. Ze moeten gewoon stoppen met zulke one-drops (en andere OP kaarten) te drukken. Maar goed, dat is enkel mijn mening natuurlijk.

3-2-2014 13:08:00

Ik heb zojuist een tread geopend over de "verschuivingen" in Modern..

wellicht dat jullie zich in een discussie willen mengen

Ik ga hem in 1 deck wel missen, 2 andere niet...

3-2-2014 12:54:00

Ik zal je missen als kiespijn . Ik vind dat WotC goed werk doet met de modern banlijst.

3-2-2014 07:48:00

Banned in Modern!

hier

29-1-2014 16:27:00

Judge foils zijn extreem zeldzaam, er worden er hooguit een paar duizend van gedrukt; dat is zo'n verwaarloosbaar marktaandeel, dat Judge Foils geen invloed hebben op de prijs van normale kaarten.

29-1-2014 13:54:00

Zit wat in. Ik dacht dat de reprint in Modern en de 'paar' judge foils dat aantal wel een beetje gelijk zou trekken.

29-1-2014 13:52:00

Nee, inderdaad. Ik ben op zich wel voor. Deze alleen al doet bijna alle andere 1-mana creatures verbleken.

Dat hij veel goedkoper is, is geen wonder. De oplage van Dark Confidant is even groot als een huidige mythic. Ravnica is veel minder gedrukt dan zijn terugkerende broertje.

29-1-2014 13:44:00

Ik acht het niet onmogelijk dat deze 2 februari (en anders binnen een jaar) de banhamer gaat ontvangen in modern. Dat ze dit ding ooit gemaakt hebben snap ik sowieso niet. Te duidelijk aanwezig (volgens mij nu 1/3e van de tier 1 decks speelt 'm), en het houdt een hoop (aggro) tactieken tegen. Wanneer leert WotC eens dat een 1 mana "ik kan alles" kaart een slecht idee is? Net zoals een 4 mana "ik kan alles" planeswalker (Jace) ook een slecht idee was.

Wat me ook opvalt: Hoewel deze meer wordt gespeeld (heel heel veel meer.) dan Dark Confidant, is deze toch maar een derde van de prijs van Dark Confidant. Vind ik gek (dat darky zo duur is dus) . Maar goed dat terzijde.

Oracle

Creature - Elf Shaman 1 / 2

T: Exile target land card from a graveyard. Add one mana of any color.
B, T: Exile target instant or sorcery card from a graveyard. Each opponent loses 2 life.
G, T: Exile target creature card from a graveyard. You gain 2 life.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Commander
Banned in: Legacy, Modern

Officiele rulings

6/8/2016
Because the first ability requires a target, it is not a mana ability. It uses the stack and can be responded to.

6/8/2016
If the target of any of Deathrite Shaman’s three abilities is an illegal target when that ability tries to resolve, it won’t resolve and none of its effects will happen. You won’t add mana to your mana pool, no opponent will lose life, or you won’t gain life, as appropriate.

Decktips