Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Liliana of the Veil

Serie: Ultimate Masters (UMA)

Rarity: Mythic Ultimate Masters Mythic

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Innistrad
 -
74,95
 -
174,95
Modern Masters 2017
 -
69,95
 -
124,95
Ultimate Box Toppers
 -
179,95    
Ultimate Masters
 -
69,95
 -
101,00
Liliana of the Veil | Ultimate Masters

Prijs:

€ 69,95

Uitverkocht

FOIL 

€ 101,00

Uitverkocht
 Reactie plaatsen
8-11-2011 10:32:00

Ze is beter dan Jace Beleren omdat Jace zichzelf niet kan verdedigen en zijn + ability beide spelers voordeel geeft. Terwijl de + van Liliana jou een voordeel geeft mits je er een goed deck omheen bouwt. In standard is dat deck er nog niet, maar ze gaat nog twee jaar mee en ik schat de kans groot dat ze haar geld waard wordt. 3 mana voor hand- én boardcontrol vind ik heel, heel sterk.

4-11-2011 15:34:00

Degene die haar altert naar Liliana of the Dweil met een bezem of emmertje en dweil is mijn held!

3-11-2011 12:12:00

Je bedoelt zeker Jace, the Mind Sculptor? En ach, Liliana is ook behoorlijk sterk ja

3-11-2011 12:05:00

Als ik zeg dat ik deze kaart ongeveer van dezelfde powercreep vind als Jace Beleren krijg ik zeker het hele forum over mij heen .

14-10-2011 17:37:00

Ik heb vandaag voor het eerst echt flink met haar gespeeld. Elke keer dat ze het bord raakte zag je mijn tegenstanders zwichten en steunen.

Goed getimed blijft ze altijd wel liggen, en hoewel ik d'r ook niet altijd gebruik in mijn beurt (want met 2-3 counters wachtend op een creature om weg te halen) is ze sterk genoeg. De ulti? Niet nodig. Ze is er vooral om controle te houden tot ik met sun titans of andere dikzakken het spel beëindig. En daarin doet ze haar werk beter dan ik had verwacht.

De +1 vind ik zoals eerder gezegd ook niet altijd even fijn, maar hij is ook niet altijd nodig. Het moment dat ik een Unburial Rites kan discarden, of overtollig land, zelfs Think Twice en Forbidden Alchemy zijn met een Snapcaster Mage op hand nog wel eens gediscard, ben ik er maar al te blij mee.

Ze is érg goed, maar 45 euro goed, dat weet ik nog net zo niet *denkt aan kaarten als Gaea’s Cradle, de goedkope duals, Wasteland*

14-10-2011 15:21:00

Ik denk ook wel dat Liliana op het moment overgewaardeerd is, maar het zou goed kunnen dat met de komende 2 sets meer graveyard interactie komt en Liliana een echte staple wordt in standaard.

14-10-2011 12:14:00

Ik ben het helemaal met onderstaande eens. Ik vind de interactie met Sun Titan top en zo kan dit ding als Cruel Edict op pootjes als antwoord fungeren en als CA-machine.
Na met haar gespeeld te hebben heb ik echter gemerkt dat ik d'r +1 niet fijn vind en dus nogal eens de beurt doorgeef zonder Lili te gebruiken. In een deck als Solar Flare had ik verwacht dat Lili helemaal tot haar recht zou komen, maar blijkbaar word ze zelfs daar niet altijd gespeeld! Ik bedoel, als zélfs in Solar Flare Lili niet als 4-off word gespeeld, dan gaat dit hoogst waarschijnlijk geen staple worden in Standard. Ik spreek dan niet voor Legacy/Vintage of andere spel types, maar het feit dat deze inmiddels tegen de huidige prijs van Jace 2.0 aan ligt doet mij ook denken dat Lili zwaar over-priced is.

Maar goed, mensen kopen haar nog steeds, dus blijkbaar zijn er nog altijd mensen die het geld voor haar over hebben. Wie weet zie ik (en met mij vele anderen) wat over het hoofd en is ze werkelijk de nieuwe dure walker..

14-10-2011 11:37:00

Nou nou 44 euro en uitverkocht!

Ik vind het een leuke walker. Maar dat is puur omdat ik zwart leuk vind, en die had alleen echt bagger walkers. (ok vess tutor was wel ok).
Had een paar van deze en heb ze nu heeeel snel verkocht. Als ie terug is op 18-20 regel ik ze wel weer eens, hij is nu gewoon te hyperig. Als je een beetje rondneust op het net denken veel mensen dit, straks wordt deze kapot gedraft en daalt ie natuurlijk gewoon weer. Het is niet dat hij in zoveel decks zit momenteel dus.. Maar zo denk ik erover

12-10-2011 21:21:00

Eeh nee dat staat er niet. Er staat dat niemand hem weg doet, omdat ze denken dat het de volgende veel te dure walker wordt.

Maar dat neemt niet weg dat de eerste zin nutteloos is. Ik zie het een beetje hetzelfde als dat je bij iedere regelvraag begint met te zeggen dat het hier om magic kaarten gaat.

Official Rules Advisor Wout (9) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
12-10-2011 21:05:00

klopt, maar hij bedoeld waarschijnlijk dat er weinig aanbod is OMDAT ze (nog) niet zoveel geopend is.

11-10-2011 22:12:00

Wat ik bedoel is het principe vraag/aanbod. Dat kan je bij iedere variabele prijs zeggen en geeft dus geen enkel inzicht.

11-10-2011 22:08:00

Personal Tutor staat anders hoog terwijl hij niet heel erg gewild is : ) hij is gewoon heel zeldzaam. Maar uiteindelijk : meer vraag dan aanbod = meer prijs.

11-10-2011 17:23:00

'Enige reden waarom ze zo absurd hoog staat is dat ze heel hoog in vraag is en het aanbod super laag.'

Ja Duh.

Alsof het ooit anders is. Dit soort opmerkingen zijn een beetje nutteloos.

11-10-2011 17:10:00

Ik zie Thoughtseize en Hymn to Tourach geen Progenitus kapot maken.
Afgelopen zaterdag heb ik in de finale van een GPT tegen liliana gespeeld en ze is echt een bitch om tegen te spelen als je halve plan Show and Tell+Dikke man is. Gelukkig werkt Sneak Attack + Emrakul, the Aeons Torn nog wel

Official Rules Advisor Wout (9) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
11-10-2011 16:56:00

die kan je er toch gewoon bij spelen?

Oracle

Legendary Planeswalker - Liliana 

+1: Each player discards a card.
-2: Target player sacrifices a creature.
-6: Separate all permanents target player controls into two piles. That player sacrifices all permanents in the pile of their choice.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander

Officiele rulings

12/7/2018
You can activate Liliana’s first ability even if some or all players will be unable to discard a card.

12/7/2018
When Liliana’s first ability resolves, first the player whose turn it is chooses a card in hand without revealing it, then each other player in turn order does the same. Then all the chosen cards are discarded at the same time.

12/7/2018
When Liliana’s third ability resolves, you put each permanent the player controls into one of the two piles. For example, you could put a creature into one pile and an Aura enchanting that creature into the other pile.

12/7/2018
A pile can be empty. If the player chooses an empty pile, no permanents will be sacrificed.

Decktips