Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Core Set 2021 (M21)
Serie | Normaal | Foil | ||
Core Set 2021 | 3,95 | 7,95 | ||
Core Set 2021 (EA) | 9,95 | 29,95 | ||
FtV Angels | 5,95 | |||
M10 | 4,95 | 22,50 | ||
M11 | 4,95 | 24,95 |
Prijs:
€ 3,95
FOIL
€ 7,95
Deze kaart hadden ze nooit mogen printen. Ik ben al blij dat ie in vintage niet gerund wordt. Het erge is, in M11 zal ze zeker een comeback maken, dat moet de prijs wel omlaag trekken... Dat deze kaart meer waard is dan menig Revised Dual landje is voor mij toch echt te gek...
Mja ff ontopic:
Volgens mij is de Legacy speelbaarheid al meeberekend in de prijs. Wordt nog duurder als er meer van binnenkomen, als dat ooit gebeurt.
@mike,
ssssssstttt, niet aan Michiel vertellen dat deze ook veel voorkomt in legacy, dan wordt ie nog duurder
Die angel was toen ook al niet goed, maar "vroeger" waren er ook hele goede creatures, zoals Spiritmonger, maar tegenwoordig zijn "overpowered" creatures inderdaad eerder de norm dan de uitzondering.
Angel of Retribution
Ik vond het wel een goede vergelijking om te laten zien dat kaarten steeds bruter worden tegenwoordig.
Ik ben een tijdje terug bij Legacy tournooi nog onderuit gegaan tegen 2 verschillende decks die Baneslayer speelden ze wordt dus ook daar gespeeld
Al was het nutteloos. 5 mana voor 5/5 flying first strike en lifelink. Als je niet inziet dat dat goed is dan....dan adviseer ik om iets meer spelervaring op te doen. Of minder vintage/legacy spelen natuurlijk
Pro demons en dragons was vooral goed met het lorwyn block, met al die changelings(Crib Swap, Chameleon Colossus), en nu maakt het de angel immuum voor Abyssal persecutor en Broodmate Dragon
gaan we nou weer deze discussie beginnen? Nedermagic wil graag kaarten verkopen, dus als deze zo duur is, dan hebben mensen het er voor over, dus dan is deze het waard, klaar. Als jij vindt dat ie niet goed is, dan stop je hem niet in je deck. Ondertussen zou ik jezelf wel afvragen waarom deze zoveel voor komt in Standard.
niet meer
pro demon en dragon is toch volkomen nutteloos?
vergelijk em eens met Serra Angel
ehh...in een deck? In tegenstelling tot....met deze spelen in een doos?
Waarom is deze zo goed en zo duur? 5 mana....., wordt deze dan 4x gespeeld ofzo in een deck?
@ regenboogmaatjes,
enne colorless en hybride dan ?
Sommigen noemen het 'rainbow'. of simpelweg 5-color. Maar wat heeft dit ooit te maken met Baneslayer Angel...?
Hmm, kwam iets heel randoms in mijn hoofd:
Banefire Angel??? >_>
Creature - Angel 5 / 5
Flying, first strike, lifelink, protection from Demons and from Dragons
Vraag: Wallpaper?
Antwoord: hier
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Standard, Commander
Decktips