Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Exodus (EXO)
Serie | Normaal | Foil | ||
Exodus | 239,95 | |||
Judge Gift | 399,95 |
Prijs:
€ 239,95
ik wist toen ik de naam zag dat als ik klikte ik een belachelijke prijs ging zien. paar jaar teru was ie ff duur als een recurring nightmare, die ook goed is btw
inderdaad, dit is een van de meest populaire kaarten in legacy op het moment heb ik het idee
Ik weet het, ik speel het deck zelf. Maar dat wordt echt maar weinig gespeeld hoor, dat is echt niet de reden. Ik denk dat er gewoon erg veel verschillende decks zijn met deze kaart.
Deze wordt veel meer gespeeld vanwege Vengevine. Volgens mij was er een Legacy deck (of Vintage, ik haal ze altijd door elkaar) die laatst top 8 haalde op zo'n "belangrijk" toernooi.
Niet gek ook wanneer je bedenkt dat het opzoeken (en discarden) van Vengevine + Basking Rootwalla al snel een "leger" van 2-3 4/3 Haste mannen op beurt 3 kan betekenen. En dan niet te vergeten dat je tegenstander hier nooit meer van af zal komen zonder grave-hate.
En 5 minuten geleden stonden er nog 3 op, nu nog 2. Gaat lekker zo.
Zozo, flinke stijging... Stond paar dagen geleden nog op 22,50. Is dit een prijsstijging omdat michiel er weer een paar heeft, of omdat hij "opeens" veel meer gespeeld gaat worden?
De reden dat ie duur is nu is met 1 woord te omschrijven en ook de verklaring voor het duur worden van veel kaarten:
legacy
Vergeet niet dat je met emrakul, deze en sneak attack, je voor je tegenstander 6 permanents kan laten saccen.. (wel in je eigen beurt) Dat is denk ik mede de reden dat er nu zoveel vraag naar is.
jammer dat deze kaart net als sneakattack zo duur is geworden.
Enchantment
G, Discard a creature card: Search your library for a creature card, reveal that card, and put it into your hand. Then shuffle your library.
Legal in: Vintage, Commander
Banned in: Legacy
10/4/2004
Because the “search” requires you to find a card with certain characteristics, you don’t have to find the card if you don’t want to.
Decktips