Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Force of Will

Serie: Judge Gift (JDG)

Rarity: Uncommon Judge Gift Uncommon

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Alliances
 4
89,95    
Amonkhet Invocations
 -
299,00    
Double Masters
 -
79,95
 -
149,95
Double Masters (BL)
 -
149,95
 -
249,95
Eternal Masters
 -
84,95
 -
199,95
Judge Gift
 -
299,00    
Force of Will | Judge Gift

Prijs:

€ 299,00

Uitverkocht

Andere versie wel op voorraad.

 Reactie plaatsen
11-5-2013 09:38:00

je kan nu wel een hoop gaan investeren in legacy maar als er over 3-4 jaar niemand meer speelt omdat het te duur is geworden aan wie verkoop je je deck dan

maargoed ik ben 1 van de spelers die de manier van spelen in legacy niks vind en als ik dan naar de prijs kijk dan hoeft het all helemaal niet meer.

ga ik liever "voor een geeltje draften" heb ik meer lol in en ondertussen investeer ik langzaam in een leuk modern deck.

11-5-2013 02:55:00

Ik mis 1 klein puntje in iedereen zijn redenatie over de kosten van een legacy deck.
Het lijkt er op dat bijna alle legacy kaarten alleen maar blijven stijgen in waarde. Kortom die 2000 die je er in steekt kan je gewoon weer terugverdienen als je je deck verkoopt.
Raar dat deze discussie trouwens bij FoW is onstaan want volgens mij is die van 25 naar 45 in een hele korte tijd gegaan maar is de afgelopen jaren nauwelijks meer gestegen.
Wat betreft de duallandjes ben ik het eens dat even een paar reprints gaan kwaad zouden kunnen (behalve je deckwaarde).

11-5-2013 01:19:00

Doe eens niet zo neerbuigend man Ik speel al jaren Legacy en ik heb mijn decks bijna zien verdriedubbelen in waarde, dus als er iemand zou zijn die volgens de logica die hier tentoon wordt gespreid blij zou moeten zijn dan was ik dat wel.

Maar ik ben het niet. Want op deze manier verdwijnt Legacy gezellig achter Vintage aan het afvoerputje in.

Ik heb vrienden die ook bijvoorbeeld Legacy zouden willen spelen en die vervolgens aan alleen al de manabase een goeie 700 euro kwijt zijn en dan heb je de kaarten zoals dit, Jace, Thoughtseize of whatever nog niet eens.

Vrienden waarmee ik graag naar toernooien zou willen gaan maar het niet kan.

Vrienden die vervolgens zeggen "Hey, dat Modern is ook best leuk" en dat was het dan

Het is allemaal heel leuk en aardig en je mag je best elitair voelen omdat je wél vijf jaar geleden in bent gestapt toen een underground sea nog maar 25 euro kostte en een goyf 15, dat ben ik namelijk ook, maar ondertussen zitten we wel met een format waarin het bijna onmogelijk is om in te stappen voor mensen die het wel zouden willen simpelweg omdat ze de keus hebben tussen 1: burn spelen of ichorid, 2: 2000 euro neertellen voor een echt deck of 3: modern gaan spelen.

10-5-2013 23:06:00

ALs je casual wil ga je lekker draften voor een geeltje?
Of je gaat pauper spelen voor een tientje.
Of je maakt een EDH uit een berg rommel wat niet uitmaakt omdat je multi-player speelt.

Jongens er zijn zoveel geintjes mogelijk met die kartonnen kaartjes. Je schijnt er ook een toren van te kunnen bouwen. Heb je ook geen FOW voor nodig

En als je dat dan 10 jaar doet, heb je steeds meer goede kaartjes uit boosters enzo. En dan kan je makkelijker doorgroeien naar modern ofzo. Je moet niet op een dag wakker worden en ff een legacy deck gaan spelen, dat is gewoon raar.

10-5-2013 13:40:00

Het probleem is dat een investering van 1000+ euro's voor iets wat toch een spelletje blijft erg extreem is. Zulke kaarten ben ik niet toe in staat om bij te ruilen met de kaarten die ik heb. Als ik dan met dat deck dan geld zou gaan verdienen na die investering van zoveel geld zou het al een ander verhaal zijn, maar het meest realistische beeld lijkt me dat ik entreegeld betaal op toernooien, reiskosten maak en misschien net een beetje meer prijzen win dan dat ik entree betaal. Het is dus ook nog eens investeren om later weer geld te kunnen betalen en dan snap ik heel erg goed waarom mensen er moeite mee hebben.

Om het dan nog eens helemaal jammer te maken, is modern ook al doorgegroeid naar 25% tot 50% van legacy deckwaarde en is standard vanwege het zijn van rotational nooit een goede investering. Ik denk dat veel goede casual spelers weg blijven van toernooien, niet door de kosten en de sfeer van toernooien zelf, maar de investering die er aan vooraf gaat. Één van de leukere toernooien die ik dan ook heb gehad is een standard peasant toernooi. Het was gewoon veel toegankelijker en dus hoefde niemand zijn deck te verzwakken met budget keuzes. Helaas keurt WOTC dat toernooitype dan weer niet goed.

10-5-2013 13:40:00

Oh maar ik heb ze hoor En ik ben ook best blij dat mijn deck inmiddels de 2000 euro overschreden is, maar ik zou nóg blijer zijn als Legacy een echt format zou blijven en niet zoals Vintage het afvoerputje ingaat.

Ik kan me herinneren dat Legacy ooit in het leven is geroepen als Vintage voor mensen die geen duizenden euro's aan een deck wilden neertellen... woehahaha

10-5-2013 10:28:00

Mensen die geen legacy spelen: waarom zeuren over iets waar je niets mee te maken hebt (ik neem aan dat je FoW niet in Casual speelt)? Mensen die wel Legacy (willen) spelen: geld maakt geld, en een deel wat t ook leuk maakt is de zoektocht naar staples. Ik hoor mensen ook nooit klagen als de kaarten die ze hebben duurder worden

10-5-2013 01:24:00

Nee hoor, ik maak me gewoon geen illusies dat ik voor een kwartje op de eerste rij zit

10-5-2013 01:01:00

Ja dat is wel heel makkelijk he Jij bent de natte droom van elke marketeer

10-5-2013 00:29:00

Mensen moeten gewoon niet zo zeuren over prijsstijgingen, als je goedkoop met kaarten wil spelen dan moet je maar op bridgen gaan ofzo... MtG is gewoon duur en als je dat niet kan of wil betalen, moet je een andere hobby zoeken ipv van zeuren

10-5-2013 00:26:00

Het is nu ook weer een (tijdelijke) stijging, omdat dit weekend BoM is, wat alle eternal-kaarten iets meer gevraagd maakt.

9-5-2013 23:04:00

Want vintage is echt populair Wat de prijs van een Black Lotus verklaart. Kom op zeg.
Als het aan mij lag speelden we allemaal Legacy en ik heb allang een set FoW's maar ik lach iedere keer harder als ik die debiele prijzen zie, zo blijft er natuurlijk gewoon geen scene meer over.

9-5-2013 17:07:00

Gelukkig hoef je bij Modern niet 75 euro neer te leggen voor een Tarmogoyf... wait a second... O_o
Dit maakt legacy echt niet kapot want als het legacy kapot maakt, wordt de kaart minder populair en zakt ie weer in waarde. Dat deze kaart zo duur is betekent alleen maar dat legacy iig ergens in de wereld heel populair is

9-5-2013 11:45:00

Stiekem heeft ieder zijn eigen smaak. Ik hou van Legacy, en wil er best geld aan uitgeven. Dus..

8-5-2013 19:47:00

Stiekem is modern ook best leuk

Oracle

Instant 

You may pay 1 life and exile a blue card from your hand rather than pay this spell's mana cost.
Counter target spell.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Commander

Officiele rulings

6/8/2016
If another effect causes Force of Will to cost more, you must pay that additional cost even if you pay its alternative cost.

Decktips