Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Mirrodin Besieged (MBS)
Serie | Normaal | Foil | ||
Mirrodin Besieged | 5,95 | 39,95 |
Prijs:
€ 5,95
FOIL
€ 39,95
dat, en omdat er momenteel in standard moeite mee is om deze kaart weg te halen in het juiste deck. Geen antwoorden op een kaart is goed! en thrun kan dat best wel goed
Omdat hij gewoon goed is en Mythic.
Ik vind Thrun echt heel goed maar kan iemand mij vertellen waarom deze boven de 10 euro komt?
16 euri gaat de goede kant op! Great sable stag en die andere groene troll erbij en hoppa koppijn voor je vijanden
Yep. Maar dat kan alleen als Thrun, the Last Troll aanvalt en je blockt met je Baneslayer Angel.
Tainted Strike op je Baneslayer Angel te casten. Wanneer er dan damage gedaan wordt, krijgt Thrun 5 -1/-1 counters
baneslayer +tainted is toch 6 dmg??
Yep.
Deze kan toch doodgaan aan infect he?
hij is wel ziek goed hoor, je kan em niet counteren en je kan em je tegenstanders kunnen em niet zomaar removen. daarbij komt nog dat jij wel equipments enchantments en andere leuke dingen er onder kan plaatsen. lastige pad om vanaf te komen.
en daarbij komt nog dat poison (phyrexian) niet super geliefd is...
dit is gewoon een goede kaart VOORAL omdat ik em nu foil heb en daarna nog keer in me prijsboosters open maakte als normaal
@ nether
over 1 maandje,, dan staan alle kaarten veel lager
@kevin: Zonder infect wordt er damage op het creature gemarkeerd.
Met infect krijgt hij -1/-1 counters, maar wordt er dus verder geen damage op het creature gemarkeerd.
Dat er bij regeneraten damage van het creature afgehaald zou worden, is dus niet relevant, want er zat al geen damage meer op.
thrun wordt als hij 4 of meer -1/-1 counters heeft NIET geregenerate. Regenerate houdt in dat ipv dat het aan lethal damage of een destroy effect alle damage die hij op zich heeft kwijtraakt, getapped wordt en evt uit combat wordt verwijdert. Aangezien hij dan stuk zou gaan aan het feit dat hij toughness 0 of lager heeft en niet door damage/destroy effect (je MOET hier negeren dat de -1/-1 counters erop zijn gekomen dmv damage dealing).
antwoord m.b.t. de baneslayer die je infect kan geven is overigen correct
lelijke pad dat ie is, 20 euro! had zo mooi in mijn nether void deck gepast
Ik weet niet wat stek is, maar stel jij blokt deze dikzak met een Baneslayer Angel, en voor de damage wil de controller van Thrun hem regeneraten, dan gaat de regenerate ability op de stack. Nu zou je een Tainted Strike kunnen spelen op de Angel, maar daar kan je ook mee wachten tot na het resolven van de regenerate ability. -1/-1 counters zijn gewoon niet te regeneraten
Dat kan, omdat hij moet regeneraten in de declare blockers step, dus voordat damage gedaan wordt. Als hij dat doet, kun jij reageren door een Tainted Strike op je Baneslayer Angel te casten. Wanneer er dan damage gedaan wordt, krijgt Thrun 5 -1/-1 counters en gaat hij dood door 0 toughness en dat kun je niet regeneraten.
Oh, en het is geen "stek" maar de "stack". Als in "stapel", want je stapelt alle spells en abilities daar op elkaar, en gaat ze dan rustig een voor een afwerken van de bovenste naar beneden.
Legendary Creature - Troll Shaman 4 / 4
This spell can't be countered.
Hexproof (This creature can't be the target of spells or abilities your opponents control.)
1G: Regenerate Thrun, the Last Troll.
Vraag: Wallpaper?
Antwoord: Ja, hier
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
Decktips