Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Phyrexian Obliterator

Serie: New Phyrexia (NPH)

Rarity: Mythic New Phyrexia Mythic

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Masters 25
 -
14,95
 -
59,90
New Phyrexia
 -
19,95
 -
39,95
Phyrexian Obliterator | New Phyrexia

Prijs:

€ 19,95

Uitverkocht

FOIL 

€ 39,95

Uitverkocht
 Reactie plaatsen
25-7-2011 01:15:00

Hoi, ik ben Phyrexian Obliterator, een irritante nep-Juzam zonder dmg-upkeep met 1 goede en 1 insane ability. -.-

6-7-2011 10:50:00

Dat maakt hem ook zo sterk he

6-7-2011 10:47:00

Haaaaaa ja Negator. Ik was wéér vergeten dat die Obliterator jezelf niet tegenwerkt.

6-7-2011 01:07:00

Misschien wil je er gewoon van af weggeven kan ook..

5-7-2011 23:26:00

Eh? Waarom zou je je Obliterator weg willen gooien? Bedoel je dan niet Phyrexian Negator?

5-7-2011 23:04:00

Precies! Dismember is naast erg goeie removal ook een prima oplossing om van je eigen Obliterator af te komen. Echt leuke truuk, vooral als je ineens een Lightning Bolt vangt op je Obliterator.

9-6-2011 21:54:00

jammer, dacht even een maas in de wet gevonden te hebben, dan maar dismemberen dit ding

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
9-6-2011 21:24:00

5


Er is geen blocker meer om damage op te assignen, dus alles tramplet door.

9-6-2011 21:24:00

Dus: tegenstander valt aan met een Phyrexian Obliterator of een ander beest met trample. Jij blockt met een 1/1 first strike. Voor first strike combat damage moet jij iets sacrificen (bijv. Diabolic Edict) en jij sacrififced jouw blockende 1/1 beest.

In dat geval mag de controller van het trample beest de schade verdelen over de creature en speler, maar de creature moet wel lethal damage geassigned worden. In dat geval is dat 0 en krijg jij de volle mep aan schade.

9-6-2011 21:18:00

question, ik blok dit ding met een 1/1 first strike, als reactie op de damage die hij krijgt moet ik nu een permanent saccen, ik kies voor de blokker. komt er dan 5 dmg door of niets?

7-6-2011 10:29:00

En dan wordt je ge-Mindslavered met de Predatory Urge dag obliterator en 10 permanents

Global Moderator NederMagic Rules Advisor Xander (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
7-6-2011 10:27:00

Bij redirecten is er maar 1 ding dat verandert en dat is het doel van de damage, waar de damage naar toe gaat.

De source blijft hetzelfde. Maar in plaats van dat de damage aan de en-Kor gedaan wordt, wordt de damage aan Phyrexian Obliterator gedaan.
(De damage gaat NIET via via.)

Goose (6) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
7-6-2011 10:13:00

Maar is je tegenstander dan nog wel de de controller van de source?

Want je en-kor mannen sturen het door naar de Obliterator, maar betekent dat niet dat jij de controller bent geworden van de source (van damage) en dat je dus uiteindelijk zelf moet gaan saccen?

T zijn een beetje rare zinnen, maar ik krijg t niet anders verwoord , sorry daarvoor.

7-6-2011 00:12:00

@jasper, die en-kor gastjes lijken op het eerste gezicht leuk maar er zit er niet 1 tussen die echt speelbaar is. Ze worden pas speelbaar als deze ligt en als een wit beestje pas goed wordt als er een bbbb beestje ligt dan is het eigenlijk niet de moeite.. De Shaman en-Kor is opzichzelf trouwens wel leuk maar das weer een heel ander deck.

6-6-2011 22:58:00

@Edwin: erg mooie en gemene combo, nice!

Oracle

Creature - Horror 5 / 5

Trample
Whenever a source deals damage to Phyrexian Obliterator, that source's controller sacrifices that many permanents.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander

Officiele rulings

3/16/2018
If creatures an opponent controls are dealt lethal damage at the same time that Phyrexian Obliterator is dealt damage, those creatures will be destroyed before that player chooses permanents to sacrifice.

Decktips