Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Khans of Tarkir (KTK)
Serie | Normaal | Foil | ||
Judge Gift | 149,95 | |||
Khans of Tarkir | 14,95 | 59,95 | ||
Onslaught | 33,95 | 499,00 | ||
Zendikar Expeditions | 139,95 | |||
Zendikar Rising Expeditions | 29,95 | 0,01 |
Ach, wetende dat ik per kaart 20 euro bespaar, kan ik best leven met Amulet of Vigor en Flood Plains.
Dat mag, als het een type Island en/of Plains bevat. Godless Shrine en Watery Grave bijvoorbeeld. alleen moet je dan wel de 2 levens extra nog betalen als je die duals untapped wil hebben
Mag je ook dual landjes en dergelijke hiermee opzoeken? Of enkel of plains of island?
Omdat het hele tapped gedeelte je een hele beurt kost. En dat is iets belangrijker dan die ene leven.
Precies daarom. Flood Plain kost je een beurt en dat ene leven kan je meestal wel lijden.
Waarom is deze zo veel duurder als Flood Plain ? die doet namelijk bijna precies hetzelfde, alleen dan tapped en je hoeft geen levens te betalen
Fetch werd direct al gespeeld inderdaad, in alle formats. Decks met Astral Slide domineerden T2, eerst waren die , maar met de komst van Eternal Witness werd dat Eternal Slide, ging het naar
en werd Windswept Heath veel gespeeld. Daarna zijn ze enige tijd rond de E15 blijven hangen, maar in de afgelopen 2 tot 2,5 jaar zijn duals van rond ongeveer E25 in waarde verdrievoudigd. En fecht volgt die trend, zo lijkt het - dat wordt namelijk vrijwel altijd in combinatie gespeeld.
Overigens waren de powerhouses in Onslaught destijds, buiten de fetchlands, inderdaad Exalted Angel (die is nog meer dan E20 geweest), maar daarnaast ook Goblin Piledriver, Goblin Sharpshooter, Ravenous Baloth (wat toen een redelijk uitzonderlijk goed beest was), Oversold Cemetery, Rotlung Reanimator.
Onslaught was een prachtige set .
ik weet alleen dat in mijn eigen omgeving fetch gelijk in T1 en 2 en multiplay werd gebruikt, of dat overal zo was.. geen idee..
goede oude tijd dat ik alle 5 de fetch 4x foil kocht voor nog geen 50 euro per setje.. zucht..
En wanneer had men door dat dit materiaal voor alle legal formats was? En dat dit wel eens blijvertjes konden zijn?
Fetch was al snel van bekend dat het veel gespeeld zou gaan worden, eigenlijk al voor de serie goed en wel uit was.
prijzen varieerden de eerste maand zo tussen de 6 en 9 euro, al snel steeg dit naar tussen de 12 en 14 euro per stuk
wel leuk om te weten dat Exalted Angel begon vanaf 12,50 tot al snel bijna 15 euro destijds
en als ik me niet vergis was Mobilization ook heel populair toen
Even threadomancy. Ik vroeg me af hoe deze kaart werd ontvangen toen hij werd geprint. Als beginnende speler zie je vaak pas later de potentie van fetches in, werden ze meteen op waarde geschat en overal ingezet?
Ik geloof iets goedkoper. Als ik me niet vergis is hij is vanaf release redelijk snel van ±11,- naar ±18,- geklommen. Goedkoper gaat 'ie niet meer worden vrees ik ;-).
Was deze ook al 20 euro toen hij nog in standaard zat?
Of was die toen nog wat cheaper
Michiel is weer eens chill.
onee ik zie dat dat ook 1 is tegenwoordig. Ach als je wilt mag je dan voor deze keer verzendkosten 0 kiezen betaal ik het wel.
Land
T, Pay 1 life, Sacrifice Flooded Strand: Search your library for a Plains or Island card, put it onto the battlefield, then shuffle your library.
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
Decktips