Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Grand Prix (GPX)
Serie | Normaal | Foil | ||
Double Masters | 9,95 | 19,95 | ||
Double Masters (BL) | 7,95 | 29,95 | ||
Grand Prix | 19,95 | |||
New Phyrexia | 19,95 | 49,95 |
Prijs:
€ 19,95
Andere versie wel op voorraad.
"When this Equipment enters the battlefield, put a 0/0 black Germ creature token onto the battlefield, then attach this to it."
Staat niet het woordje "target" in, dus target het niet.
Hij word niet getarget door de living weapon abilety dus die gaat gewoon door.
Als ik een Kira, Great Glass-Spinner heb liggen, en ik speel deze, kan hij de 0/0germ dan equippen?
Abilities van een kaart werken alleen als die op de battlefield ligt, tenzij er speciaal staat dat het in de grave werkt (Ichorid en dredge kaarten bijv.)
Je kan een Mother of Runes die in je grave ligt ook niet gebruiken om jouw creatures nog protection te geven (dat is logisch). En het is beiden een activated ability (Cost : Effect).
Nee helaas dan moet het er specifiek bij staan.
Kort antwoord: Nee. Het lange antwoord weet ik helaas niet
Die "Return to owner's hand" ability, werkt die ook vanuit de graveyard? Wss niet, maar ik vraag het toch maar.
Je kunt op de trigger reageren, maar als die trigger resolvet, krijg je pas weer priority als de germ het equipment al vast heeft. Stel je voor dat je priority zou krijgen voordat de germ geequipped is: dan zouden ook SBA worden gecheckt, en gaat de 0/0 germ dood nog voordat hij het equipment kaan oppakken. Het lijkt me dus dat daar iets fout is gegaan...
Kan je op de living weapon trigger reageren door bijvoorbeeld een Lightning Bolt op de germ te gooien? Zie dit net gebeuren op een SCG toernooi, maar het lijkt me allemaal deel van 1 ability waar je niet tussendoor op kunt reageren.
Nog goed te doen met Grand Architect lijkt me.
Ik hoop het, dan gaat deze zakken en kan ik met mijn budget een geïnfecteerde stormram spelen
waarschijnlijk gaat hij nu wel minder gespeeld worden aangezien stoneforge mystic gebanned is van stanard, evenals jace.
Dat klinkt eh sideboard
Eeeh dit ding is de bomb in legacy atm. Het zorgt ervoor dat veel aggro strategieen en groot obstakel moeten doorkomen. Het is niet onmogelijk maar het word erg lastig voor Zoo decks en Goblins om er doorheen te komen.
Bij de SCG invitational wel toevallig een Goblin speler een Stoneforge/jace/Bitterblossom deck zien verslaan maar die Golbin speler is de beste Golbin speler in de wereld durf ik te wedden en die Stoneforge speler maakte grote fouten.
Stoneforge werd al meer geaccepteerd in legacy maar nu is deze solid naast Sword of Fire and Ice en Umezawa’s Jitte.
Deze doet niks in legacy toch? Ik wil stoneforges spelen maar deze lijkt me wat afhankelijk met die 5 mana en 5 equip..
Artifact - Equipment
Living weapon (When this Equipment enters the battlefield, create a 0/0 black Germ creature token, then attach this to it.)
Equipped creature gets +4/+4 and has vigilance and lifelink.
3: Return Batterskull to its owner's hand.
Equip 5
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
6/1/2011
The ability to return Batterskull to its owner’s hand can only be activated if Batterskull is on the battlefield. If Batterskull is no longer on the battlefield when the ability resolves, it will have no effect.
Decktips