Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Worldwake (WWK)
Serie | Normaal | Foil | ||
Double Masters | 64,95 | 89,95 | ||
Double Masters (BL) | 74,95 | 119,95 | ||
Eternal Masters | 89,95 | 199,95 | ||
FtV 20 | 54,95 | |||
Masters 25 | 79,95 | 199,90 | ||
Worldwake | 99,95 | 399,95 |
Prijs:
€ 99,95
FOIL
€ 399,95
Amen. _O_
Heren, ga toch lekker met Dwarven Pony spelen...
Vanaf t begin heb ik ook gezegd dat ie t een tijd moet volhouden, nu is t gewoon een kaart die in een deck zit die een keer iets heeft gewonnen..
Zodra t een autoinclude wordt krijg jij je fotootje hoor knul
Jace'us sta ik op repeat ofzo?
(Zoals eerder gezegd PM me dan krijg je mn nummer)
"Kun je niet accepteren dat iemand m misschien niet meteen omgwtfbbq vindt? "
Natuurlijk wel. Maar het is een feit dat hij gespeeld wordt in Legacy en het is een feit dat die decks top8 hebben gehaald. Ongeacht of jij het een goede kaart vind of niet: in principe voldoet Jace 2 aan alle criteria die jij hebt gesteld om jou je Jester's Cap te laten eten.
Liefs en smakelijk eten,
Joost
Nee zijn standard deck. Maar zodra je hand eenmaal gevuld is met counters ga je gewoon die +2 gebruiken hoor
-ha-ha-ha-goeie-grap-Bassie-
Kun je niet accepteren dat iemand m misschien niet meteen omgwtfbbq vindt?
Ik accepteer t dat ie dat is, als ie zich heeft bewezen, punt.
En was t Chapin's Legacy deckje trouwens?
En nogmaals ik zeg niet dat ie niet goed is.
Pff, Patrick Chapin, wat weet die jan-doedel nou?
Ik heb een aantal keer met de build van Patrick Chapin gespeeld, en de main kill van dat deck is gewoon de ultimate van jace hoor.. Weinig potten die ik win zonder zijn ultimate
Dit is echt wel top entertainment heren. Ga vooral zo door
Ik speel geen extended, legacy of vintage. Dus daar kan ik niks over zeggen met betrekking tot Jace, the Mindsculptor. Maar in Standaart is ie gewoon erg goed
Zonder deze jace was UW control nergens. Als ik zo kijk naar mijn tapout control versie is het eigenlijk gewoon een wit control deck, splash blauw voor jace en mindspring. En zodat je natuurlijk 4x de celestial collonade kunt spelen. Voor de rest speelt het deck alleen maar witte kaarten (ik speel dan ook nog 4x spreading seas main).
Verder lees ik ook nog steeds dat deze ultimate nooit voorkomt of je tegenstander wel een idioot moet zijn etc..etc... Dit is helemaal niet waar. Het komt niet vaak voor, maar zo nu en dan win je echt potten op zijn ultimate. Het is overgens al helemaal nuts als je tegenstander zijn 3de 4de landdrop mist en je hem lekker gaat fatesealen iedere beurt.
Ik ben wel beniewd naar wat deze jace gaat doen als blightning en bloodbraid elf uit gaan roteren.
Gewoon lekker proxien, dat is ook wat lekkerder.
geen jester's cap in je mond veelste mooie kaart om in je mond te doen
Mike wanneer heeft ie zich bewezen in eternal formats? (Dan weten we wanneer we die foto kunnen verwachten )
Naja, tot die tijd hebben wij hier plezier met het doorlezen van de argumenten.
keep it coming ^_^
hoelang duurt het voordat jullie door hebben dat jullie er niet uit gaan komen en dat de tijd zal uitwijzen wie er gelijk heeft?
Ik bedoel niet 'niet alleen jij' Gewoon veel spelers in t algemeen.
En ja soms ben ik er ook een van ooooh
(voordat je daar weer over begint)
Legendary Planeswalker - Jace
+2: Look at the top card of target player's library. You may put that card on the bottom of that player's library.
0: Draw three cards, then put two cards from your hand on top of your library in any order.
-1: Return target creature to its owner's hand.
-12: Exile all cards from target player's library, then that player shuffles their hand into their library.
Vraag: Hoe werken Planeswalkers?
Antwoord: Dat kun je hier lezen.
Vraag: Wallpaper?
Antwoord: hier
Vraag: is dit de kaart van de dag geweest?
Antwoord: yep!
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
3/16/2018
You draw three cards and put two cards back all while Jace’s second ability is resolving. Nothing can happen between the two, and no player may choose to take actions.
3/16/2018
If the targeted player for Jace’s last ability has no cards in hand, that player shuffles nothing into their library, and that player’s library will remain empty. That player won’t lose the game until they try to draw from the empty library.
Decktips