Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar
Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)
Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.
Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.
Serie: Scars of Mirrodin (SOM)
Serie | Normaal | Foil | ||
Double Masters | 7,95 | 13,95 | ||
Double Masters (BL) | 24,95 | 39,95 | ||
FtV Relics | 13,95 | |||
Kaladesh Inventions | 39,95 | |||
Scars of Mirrodin | 8,95 | 19,95 |
Prijs:
€ 8,95
FOIL
€ 19,95
Sword against Lignify, Unsummon, Disperse, Oxidize en heel veel andere vervelende kaarten tegen (vooral artifact) creatures.
Maar toch blijf ik de andere swords beter vinden, alleen al omdat blauw vaak niet alleen maar met creatures speelt en hier zeker wel een oplossing voor heeft en omdat deze kaart door groen ook snel vernietigd zal worden.
..met een opgeladen Bloodchief Ascension en Glimpse the Unthinkable en Tome Scour en Liliana’s Caress en.. en..
Wel nice {=sword against tarmo and goyf} trouwens
Lachen met een Dimir Infiltrator.
Lastig om te bepalen welk zwaard beter is. Het millen is erg leuk, maar kan ook relatief nutteloos zijn. Maar het feit dat je weer een nieuwe body krijgt om je zwaard aan te hangen (hoe onlogisch een wolf met een zwaard ook is ) is wel erg gaaf. Dat vind ik ook het grote voordeel aan Sword of Light and Shadow. Je haalt een beest terug, waar je het zwaard weer aan kunt hangen, zodat je meer kans hebt om met het zwaard te kunnen blijven slaan. Sword of Fire and Ice heeft dat voordeel niet, maar het pakken van een kaart is natuurlijk ook weer een kans op een nieuw beest en blijft toch wel de beste van de drie.
Of deze nou minder goed is dan de andere twee, ik kan niet wachten ze alle drie op een Kor Duelist te doen en keihard te rammen ;D
Zo handig tijdens prerelease! meerdere keren door gewonnen! Topkaartje
Deze is in sommige gevallen juist fijn in EDH,
pro green en blue is opruimen tegen sommige decks!
Dat er steeds wolf tokens bij komen is ook erg goed,
en voor het blauwe effect; eventueel heb je graveyard tricks, (in zwart animate dead etc, necrotic oozes etc)
Of als je in EDH een equipment thema deckje hebt, dat je steeds de juiste items kunt zoeken, is het ook goed deze er in te spelen, al is het (in het ergste geval) alleen maar voor het pro green en blue.
Was prima voor mij vandaag, zeker omdat het zelf beestjes maakt zodat je niet zonder beestje komt te zitten om te equippen ^^.
maar deze doet niets in EDH of prismatic
hansie dat klopt helemaal.
maar dat neemt de pret niet weg om hem alsnog te spelen op unblockable beesten
worden fat basterds en nog redelijk snel millen
Buiten limited is ie echt veel slechter hoor De andere twee zwaarden zijn heeeeeel wat beter.
@lioncross
niets aan deze kaart veranderen.
te sick voor woorden.zat vandaag in me pool met pre in leiden.
samen met een unblockbaar beestje.killer combo.
gaat volgens mij een zeer veel gespeelde kaart worden.3 om te casten 2 om te equippen is prima te doen.
lekker beuken met een dik beest. toffe kaart
Ik denk dat pro green zo'n beetje de meest interessante is tegenwoordig. Het maken van een token is ook super aangezien je domweg constant kan blijven gaan.
Pro blue vind ik verder ook wel ok, maar de mill vind ik een beetje tegenvallen. Waarom?
Mill is slecht omdat:
1. Eldrazi, het is daarmee een useless ability.
2. Vengevine, deze wil je gewoon écht niet bijmillen!
Wat kan ik verder van het millen zeggen. Ja, wanneer je 4x combat damage weet te doen kan dat best eens een win zijn, maar na 4x combat damage zal je ook 12-20 damage hebben gedaan, dus het werkt eerder averechts dan dat het helpt!
Tja, de 2 effecten zijn slechter dan die voorgaande zwaarden, en prot. van blue en green is ook wel het minst boeiend.
Sinds de Eldrazi er nog zijn, vind ik 10 kaarten op zich niet zo heel schokkend.
Gelukkig is er ook genoeg artifact-haat bijgekomen, dus deze kan snel opgeruimd worden, zeker in groen.
Blauw zal hem simpelweg counteren of bouncen (en dan alsnog counteren).
Artifact - Equipment
Equipped creature gets +2/+2 and has protection from green and from blue.
Whenever equipped creature deals combat damage to a player, you create a 2/2 green Wolf creature token and that player puts the top ten cards of their library into their graveyard.
Equip 2
Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander
1/1/2011
If there are fewer than ten cards in that player’s library, that player puts all the cards from their library into their graveyard.
Decktips