Tips

Meest gebruikte links
Actieve topics
Laatste kaartcommentaar

Spoilers
Innistrad Crimson Vow
Crimson Vow Commander
Innistrad Midnight Hunt
Midnight Hunt Commander
Adventures in the Forgotten Realms (AFR)
Commander Forgotten Realms (AFC)
Modern Horizons 2 (MH2)
Modern Horizons 1 Timeshifts (H1R)
Strixhaven (STX)
Strixhaven Mystical Archive (STA)
Commander 2021 (C21)

Alle spoilers zijn te maken in de catalogus en staan met linkjes op de winkel homepage.

Verkoop of ruil je overtollige kaarten aan Nedermagic via onze dynamische inkooplijst of vraag per email een bod op je gehele collectie.

Phyrexian Obliterator

Serie: New Phyrexia (NPH)

Rarity: Mythic New Phyrexia Mythic

Komt voor in

Serie Normaal Foil
Masters 25
 -
14,95
 -
59,90
New Phyrexia
 -
19,95
 -
39,95
Phyrexian Obliterator | New Phyrexia

Prijs:

€ 19,95

Uitverkocht

FOIL 

€ 39,95

Uitverkocht
 Reactie plaatsen
5-6-2011 19:11:00

:/ sorry hoor, maar lees je m'n posts wel? Ik zeg expliciet dat mystic NIET overpowered is.

Het argument dat mystic alleen goed is met andere kaarten is loos. Skullclamp is dat ook. En inderdaad, door die andere kaarten is mystic heel goed geworden en zal alleen nog maar beter worden. Het enige punt wat ik wilde maken dat ik persoonlijk een stuk banger ben voor mystic dan voor deze lompe beuker. verder ging de discussie over obliterator dacht ik?

5-6-2011 19:00:00

@David
Maar jij lijkt steeds de Mystic overpowered te noemen, en dat is Mystic niet. Hij heeft een jaar rondgehangen in T2 zonder enge dingen te doen (Hij is wel gespeeld met Basilisk Collar, maar domineren deed dat niet).

Mystic zelf is een doodnormale kaart, alleen de Sword of Feast and Famine en Batterskull zijn overpowered. Als wizards gewoon gebalanceerde equipment zou printen zou Mystic nog steeds niet domineren.

5-6-2011 18:47:00

@ Lord

Dat zei ik ook. Ik zei toen ie werd 'ontdekt'. Stoneforge kan nog alleen maar beter worden in de toekomst trouwens. En zoals ik al zei, niet elke kaart is op zichzelf sterk.

5-6-2011 18:29:00

Predatory Urge? ''Vijf damage tegen jouw creature, en drie permanents sacrificen''.

5-6-2011 18:28:00

Deze is goed met een {=batterskul} erop of een sword. Oh hij wordt ook gespeeld met stoneforge joh

5-6-2011 18:27:00

@David
Mystic is bij mijn weten pas het format gaan domineren toen Sword of Feast and Famine uitkwam, puur omdat Sword zo goed is. Dat Sword en Batterskull zijn belachelijk, Mystic los doet niet zoveel.

Tom (30) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
5-6-2011 18:14:00

@Nico; Wall of Omens does the trick, and quite good. Toeval: wordt veel gespeeld.

5-6-2011 18:13:00

Sorry voor deze enorme post alvast trouwens.

@ Beebz,

Je laatste argument is echt flinter dun. Stoneforge mystic is een kaart die al sinds haar 'ontdekking' het standaard formaat domineert. Daar kun je niet omheen. Dat jij vind dat ie makkelijker te slopen is en alleen goed is met andere kaarten is verder niet belangrijk. Skullclamp is in zijn eentje ook geen overpowered kaart. Totdat je 'm combineert met een shitload aan 1/1 beestjes. En zo is het met vrijwel alle OP/gebannede kaarten. Genoeg voorbeelden van kaarten die in hun eentje OP zijn, zeker (kuch, jace, kuch), maar een kaart kan ook heel sterk zijn JUIST doordat de combinatie met anderen zo enorm sterk is.

Oh en even voor de duidelijkheid, ik beweer niet dat stoneforge mystic overpowered is. Het leek dat je vorige pagina op mij reageerde terwijl ik dat nooit heb gezegd. Ik ben gewoon een stuk banger voor stoneforge mystic dan voor dit lompe beest. Stoneforge mystic maakt een compleet deck belachelijk veel sterker. Er zijn enorm veel decks waar je stoneforge mystic een batterskull en een sword er in bouwt, puur als toolbox. En dat maakt het juiste deck oneindig veel beter.

Obliterator is op zichzelf inderdaad heel sterk. Maar totaal niet flexibel, traag (kom niet aanzetten met een dark ritual argument) en voor degene die 'm speelt een dilemma op zich aangezien je moet kiezen tussen passief blokken, of voor 5 karige damage aanvallen en een open verdediging achterlaten.

Leg mij eens uit welke decks moeite hebben met dit beest? Rood rusht je dood voor je deze hebt op liggen. Groen legt grotere beesten op of zoveel elfs dat saccen niet zo heel erg is om m dood te blokken (of life gain met wellwisher). Wit exiled 'm of krijgt bakken met leven. Blauw countered of returned 'm. Zwart destroyed 'm simpelweg. Dit zijn gewoon even een paar voorbeeldjes per kleur.

Ik heb de argumenten van jullie allemaal gelezen een tijdje terug, ik zat toen volgens mij ook een beetje verwikkeld in die discussie. Jullie verdedigen echter een argument waar niemand ooit iets tegenop zal kunnen brengen in jullie ogen omdat jullie iets teveel blijven haken op dat argument en daardoor andere argumenten bij voorbaad tot nutteloos verklaren.

Magic is een zeer complex spel, en je kunt zaken als removal en metagame niet uitsluiten in deze discussie. Dat is allemaal onderdeel van het spel. Als je een casual speelgroep hebt die niet houd van removal en counters dan heb je als je slim bent ook afgesproken bepaalde sterke kaarten (zoals deze) niet te spelen. Heel simpel, het is namelijk casual; jij bepaald met je groep hoe de game er uit ziet. In toernooi formaat is dit al helemaal een nondiscussie want overpowered in standaard is hij niet om nog maar niet te beginnen over extended, legacy en vintage. We kunnen beter blijven zeuren over Jace 2.0, die is immers echt overpowered.

Case closed

5-6-2011 17:46:00

"Slaat nergens op om dat te zeggen aangezien elk deck wel removal hoort te spelen"

Dat removal argument blijf ik onzin vinden. Op die manier kan je namelijk elk creature wel goedpraten, al zou het een 20/20 voor 2 mana zijn. Dat er removal bestaat is mooi, maar er zou geen verplichting moeten zijn altijd removal klaar te hebben.

"Zo hard aggro spelen dat je wint"
Ik weet niet helemaal wat je plan is hierbee. Obliterator ragt in zijn eentje al hard, en dan zit er ook nog deck naast waar je tegen mag knokken. Verder kan de Obliterator ook gewoon untapped blijven, kan je ook nauwelijks meer aanvallen (Terwijl de tweede obliterator je alsnog de hersens inslaat).

5-6-2011 17:44:00

als je zelf aggro speelt dan ga je deze knaak dus gewoon niet blokken. En als de tegenstander ermee wilt blokken tja dan kan hij er weer niet mee aanvallen. Dus dat is niet zo'n probleem.

5-6-2011 16:19:00

Wow! Zieke kaart!
& je hebt een 5/5 Dik Trample beest!
Met nog een insane ability!
Echt Mooie art ook!
Ik snap de prijs...

Nico (1) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
5-6-2011 16:18:00

Ja, en walls worden zoveel gespeeld.
Aggro lijkt me ook een probleem hiermee hebben. Je houdt weinig aggro over, als je alles moet saccen.

Tom (30) Offline Profiel Stuur persoonlijk bericht
5-6-2011 15:55:00

En daarbij komt: Met een wall valt hij prima te blocken, mits die 0 power heeft .

5-6-2011 15:50:00

Vind deze kaart echt totaal niet overpowered.
Slaat nergens op om dat te zeggen aangezien elk deck wel removal hoort te spelen of zo hard aggro speelt dat je alsnog wint. Dit kan gewoon gezien worden als een 5/5 unblockable en voor 4 zwart ook praktisch onspeelbaar buiten mono black.
Had liever gezien dat hij vigilance had ipv trample. Dan was die echt ziek geweest.

5-6-2011 15:42:00

tom, ik zei toch : maar even serieus.

Dat was niet serieus bedoelt LOL

Oracle

Creature - Horror 5 / 5

Trample
Whenever a source deals damage to Phyrexian Obliterator, that source's controller sacrifices that many permanents.

Tournooi-info

Legal in: Vintage, Legacy, Modern, Commander

Officiele rulings

3/16/2018
If creatures an opponent controls are dealt lethal damage at the same time that Phyrexian Obliterator is dealt damage, those creatures will be destroyed before that player chooses permanents to sacrifice.

Decktips